Keeperstraining:
In week 20 (14 tot 20 mei) zullen de laatste keeperstrainingen worden afgewerkt.

Vandaag stond alweer de laatste bekerwedstrijd op het programma. Het werd een bijna letterlijke zustermoord tegen de meiden van de Woezik D12. Yannick was vandaag aanvoerder aangezien hij tegen zijn zus moest spelen maar er waren nog veel meer dwarsverbanden tussen beide teams (nichten, klasgenootjes e.d.). Een overwinning was vooraf ingecalculeerd maar de eerste kans was toch echt voor de meiden. Meteen daarop volgde een aanval uit het boekje van de trainer. Keeper Mike geeft de bal mee aan linkshalf Tristan, deze geeft de bal mee aan linksbuiten Timo die met een mooie crosspass de rechtsbuiten Roy alleen voor de keeper zet. Deze had last van het door een hoosbui nat geworden veld en kreeg de bal dus niet onder controle. Even later komt Roy weer vrij voor de keeper maar legt de bal breed op Timo voor de 2-0. De D10 denkt dan de wedstrijd al in de zak te hebben en de posities worden verwaarloosd. Als de verdediging daarna op snelheid geklopt wordt maakt de D12 verdient 2-1. Het lijkt nog even spannend te worden maar als Yannick Timo vrij voor de keeper zet is het 3-1. De D10 had de rust eigenlijk in moeten gaan met een 4-1 voorsprong als Roy Jochen de diepte instuurt, maar Paul zijn voorzet van dichtbij over schiet.

In de tweede helft gaat de D10 door met waar ze gebleven waren: aanvallen. De buitenspelers ruiken hun kansen en gaan feller spelen. Roy scoort dan ook zijn 2e als hij goed doorgaat in de 16. Even later Jochen ziet Roy op de rand van de 16 staan en deze haalt vernietigend uit voor de 5-1. Vlak daarna is Timo veel feller dan de tegenstander bij een uittrap van de keeper en kan ook hij zijn derde maken. De D12 komt toch nog even terug als een speelster de bal bij de middencirkel krijgt en vrijwel ongehinderd door naar de goal mag gaan. Toch valt op dat laatste man Maik, in zijn derde wedstrijd, het spelletje steeds beter doorkrijgt en de verdedigers naar voren probeert te bewegen. Collin is inmiddels van rechtshalf naar rechtsbuiten doorgeschoven en begint zich nadrukkelijk met de aanval te bemoeien. Zijn eerste goede voorzet gaat voorlangs en word door een drietal spelers gemist. Bij zijn tweede actie stuit hij op de keeper en is Mike D net te laat om de rebound te pakken. Zijn derde actie wordt door zowel Yannick als deer Mike D niet binnen gewerkt. Als Timo even later weer alert reageert op een uittrap van hun keeper krijgt Collin loon naar werken en mag de 7-2 binnentikken. Even later moet keeper Mike nogmaals reddend optreden en trapt de bal via de paal buiten zijn goal. Het slotakkoord is wederom voor Collin als hij zelf helemaal over rechts doorgaat op de keeper en beheerst binnenschiet.

    

Copyright 2010 ScWoezik | Sportclub Woezik Tel kantine: (024) 6415071 | Nieuws  mail je naar webmaster@scwoezik.nl | Webdesign Adlure design