Keeperstraining:
In week 20 (14 tot 20 mei) zullen de laatste keeperstrainingen worden afgewerkt.

Woezik dames 3 gelijk tegen FC Kunde dames 2.

Onder prima voetbalomstandigheden konden de Woezik 3 dames, na twee weken zonder voetbal ( door afgelastingen) de bal weer laten rollen. Tegenstander was het Nijmeegse FC Kunde dames 2.  De bezoeksters hadden 2 wedstrijdpunten meer dan de gastvrouwen, maar hadden daar wel 3 wedstrijden meer voor nodig. Met Rianne Dinnessen en Lissanne Nijman  in de basis en drie reserves op de bank werd er om 12:30 uur aan de wedstrijd begonnen.  De Woezik dames begonnen fel aan de wedstrijd en creëerde met een aantal prima uitgevoerde combinaties scorings kansen. In de 5e minuut reageerde Melanie Zegers attent op een steekpass van Rianne Dinnessen en plaatse de bal achter de kansloze keepster 1-0.  Doordat Woezik het middenveld beheerste drong het Kunde terug op eigen helft. Keepster Janske hoefde pas in de 20e minuut pas voor de 1e keer echt in te grijpen en bracht redding, door de bal met haar voeten voor de aanvalster  weg te glijden. Binnen 10 minuten verzuimde Woezik tot drie keer toe een uitgespeelde kans succesvol af te rondde, waardoor Kunde in de wedstrijd bleef.  In de 31e minuut bezorgde linksback Shelly Janssen, ongewild de trainer een paar gierende hartkleppen. In de eigen zestien meter, nam ze de bal snoeihard op de “pantoffel” maar alleen de verkeerde kant op. De bal ging via de handen  van de eigen keepster en de lat tot corner. Woezik kreeg voor rust nog drie opgelegde kansen via Brigit Schraven, maar zag deze net naast of over gaan. In de 2e helft een iets ander beeld. FC Kunde  kreeg door wissels het middenveld meer onder controle en verzorgde de opbouw van achteruit beter dan in de 1e helft.In de 57e minuut een scrimmage in het zestien meter gebied van de Woezik. Door twee rare klutsballen belandde de bal in de 5 meter van keepster Janske. Volgens vele werd of zij onreglementair gehinderd, toen de 1-1 werd binnen geschoten. De verder goed fluitende John Zegers besliste anders en de 1- 1 was een feit. Na deze gelijkmaker ging de  strijd gelijk op. FC Kunde drong aan en Woezik plaatste gevaarlijke uitvallen waar wederom meerdere kansen uit kwamen. Helaas  stond het vizier van Brigit Schraven en Melanie Zegers niet scherp genoeg. Dus eindigde een leuke, sportieve wedstrijd misschien wel in een terecht gelijkspel.  Bij Woezik pakte Deborah Althuizen na een zware knieblessure en de bevalling van een prachtige zoon, haar 1e dertig minuten in de wedstrijd mee.

Samengevat:  In de 1e helft een beter Woezik, waarin het verzuimde de kansen af te maken waardoor het  bij de rust slechts 1-0 was. Een tweede helft waarbij beide ploegen aan elkaar gewaagd waren. Volgende week zondag ontvangen de Woezik dames koploper Trekvogels om 12:30 uur op het sportpark in Wijchen.

Speelster van de dag: Rianne Dinnessen.

    

Copyright 2010 ScWoezik | Sportclub Woezik Tel kantine: (024) 6415071 | Nieuws  mail je naar webmaster@scwoezik.nl | Webdesign Adlure design