Keeperstraining:
In week 20 (14 tot 20 mei) zullen de laatste keeperstrainingen worden afgewerkt.

Na een lange winterse periode en een korte winterstop mocht de D10 vandaag voor het eerst in lange tijd weer aantreden op het veld. ER werd helemaal afgereisd naar Arnhem Zuid voor een oefenwedstrijd tegen ESA D11. Na een zoektocht naar een parkeerplaats en een lange wandeling naar veld 8 kon eindelijk weer eens gevoetbald worden. Door de afwezigheid van Mart, Collin en Bart had de trainer besloten voor een vaste opstelling te kiezen van Mike J in de goal, Martijn, Maik, Yannick en Joey van rechts naar links in de verdediging, Bob, Mike D en Tristan op het middenveld en Luuk, Roy en Paul als voorhoede. Aan Timo en Jochen de ondankbare taak om de rol van de gewisselde speler op zich te nemen. Zij begonnen op de voor hun vreemde plek in de verdediging en deden dat met verve. Het enige foutje van Timo (uitverdedigen door het midden) werd door Jochen prima gecorrigeerd zodat ESA in het begin niet echt gevaarlijk kon worden. Ondertussen werd op het middenveld en in de voorhoede prima gecombineerd. Met korte passes werd met name door Mike D, Tristan, Luuk en Paul de bal naar voren gebracht waarbij uiteindelijk de beste kans voor Roy was. Deze schoot helaas net naast. Aan de ander kant kwam ESA daarna via een lucky op 1-0. De D10 moet daarna eigenlijk snel gelijk maken maar Tim schiet oog in oog met de keeper net naast terwijl een schot van Jochen afketst. ESA komt er vervolgens wederom goed uit en helaas is Joey dan net te laat om de bal van de lijn te halen en staat het 2-0.

Na de rust gaat het lange tijd gelijk op. Woezik creëert even niets en de paar keer dat ESA er door dreigt te komen staan Mike op de goede plaats. Dan begint de D10 weer wat meer naar voren te voetballen. Vooral via de linkerkant wordt de goal gezocht en als Paul dan een prima voorzet heeft is het jammer dat Jochen de bal niet goed raakt zodat zijn inzet van de lijn gehaald kan worden. Ook Timo weet na een goede cross pass van Jochen niet te scoren. Uiteindelijk is het Paul die een goede aanval via Jochen en Yannick wel weet te verzilveren als hij de 2-1 binnentikt. Aan de kant groeit de hoop op een goed resultaat maar die wordt onmiddellijk weer de kop ingedrukt als ESA vanaf de aftrap de 3-1 scoort. De D10 is gebroken en stopt met te vechten voor de bal. Als de duels al worden aangegaan worden ze fysiek verloren (met blessuretjes als gevolg) en ESA kan ongehinderd uitlopen naar een 6-1 eindstand.

Voor meer informatie over de D10 zie: http://home.wanadoo.nl/familieduivenvoorden/20102011/index.htm

    

Copyright 2010 ScWoezik | Sportclub Woezik Tel kantine: (024) 6415071 | Nieuws  mail je naar webmaster@scwoezik.nl | Webdesign Adlure design