Keeperstraining:
In week 20 (14 tot 20 mei) zullen de laatste keeperstrainingen worden afgewerkt.

Verslagen overige teams

Laatste competitiewedstrijd Woezik DA2-UHCDA1

Zondag 6 mei onze laatste competitiewedstrijd thuis tegen UHCDA1. 

Na een ontbijtje en een korte wedstrijdbespreking van Sylvia (vervangend trainster/coach) gaan we naar het veld om onze laatste competitiewedstrijd te spelen.

UHC is erg vriendelijk en heeft voor ons kampioenschap zelfs een bloemetje meegebracht !!



We starten de wedstrijd met een handje vol eigen speelsters en een aanvulling meisjes A.
De wedstrijd verloopt niet echt heel goed, we kunnen merken dat we ons allemaal teveel hebben moeten geven in de bekerwedstrijd tegen Dames 1, wat veel energie heeft weggenomen bij zowel onze eigen speelster als bij de meiden van de A, die zelfs op zaterdag nog een wedstrijd gevoetbald hebben !!
We blijven wel proberen om aanvallen te creeëren en eindelijk lukt het Daimy om te scoren in de 13e minuut:
bam  !!!  1- 0
Echter laten we het toch weer een beetje versloffen om allert te blijven en krijgen een tegendoelpunt om onze oren:   1 - 1 !!!
In de 24e minuut kopt Joyce B. de bal goed door en daarop loopt Daimy door en scoort ze de 2 - 1 !!
Maud zorgt ook nog voor een verassing en zij maakt de 3 - 1 !! (35e minuut)

En met deze stand gaan we de rust in...

Na wat wisselingen gaan we weer aan de tweede helft beginnen....
In de 57e minuut probeert zelfs Relinde nog van afstand te schieten, oeii  helaas net over !!!
De wedstrijd in de tweede helft is niet echt geweldig meer, er wordt niet echt meer overgetikt naar elkaar... het word heel mat gevoetbald van onze zijde...
UHC wil ook nog graag scoren alleen doen ze het in het verkeerde doel, wat resulteert in 4 - 1 voor ons !!!
Toch is het Daimy die nog voor een klein beetje actie zorgt en het eindresultaat brengt op 5 - 1 !!!
Wat hetzelfde resultaat is als bij de uitwedstrijd....


Al met al een niet al te beste wedstrijd, maar wel de competitie ongeslagen weten te beëindigen !!!

Woezik DA1 wint ook laatste competitiewedstrijd

SDOUC DA1 – Woezik DA1                  0 – 6        ( 0 – 2 )                                           6 mei 2012

Op deze vroege zondagochtend mochten de dames van Woezik zich verzamelen in de kantine voor de laatste competitiewedstrijd. Ja, ja, het was weer tijd om met z’n allen de wei in te gaan! Nadat iedereen gearriveerd was kon de bespreking beginnen en kwamen we er al snel achter dat we wat personeelsproblemen hadden. Verschillende basisspeelsters waren afwezig door blessures of ziektes, waardoor we wat moesten schuiven. Uiteindelijk was de puzzel compleet en konden we aan de autoreis richting Ulft beginnen.

SDOUC had de eer gekregen om het seizoen tegen ons af te sluiten. De laatste kans om punten te pakken, de laatste kans om nog wat doelpuntjes mee te pikken, maar het belangrijkste was natuurlijk om het seizoen mooi af te sluiten. Al 21 wedstrijden gewonnen en dit kon nummer 22 worden, zodat we ongeslagen kampioen zouden zijn.

Iets voor half 12 stonden de dames op het veld om te beginnen. SDOUC had een bosje bloemen en een doosje Merci meegenomen, wat natuurlijk zeer gewaardeerd werd door de dames! Yvette verloor trouw de toss, dat beloofde veel goeds, en er kon afgetrapt worden. Woezik begon zeer fel en goed aan de wedstrijd. Duels werden gewonnen en de ouderwetse combinaties waren weer terug in de ploeg. Er was veel zelfvertrouwen en het was Mireille die de score opende: op aangeven van Ilona vond ze in de 13e minuut de lange hoek en stond het 0-1! We bleven aanvallen en zelfs Ilona maakte een solo naar de goal. Na 4 man te hebben uitgespeeld kwam ze oog in oog met de keepster van SDOUC, waar ze toch wel een beetje van schrok, helaas geen bekroning voor deze mooie actie. Woezik ging door met goed voetballen. Na een lange bal van Lieke kon Yvette direct doorsteken op Kiki die in de 45e minuut keihard de 0-2 binnenschoot. En daarmee gingen we de rust in, lekker aan de ranja.

De sfeer in de kleedkamer was ontspannen en goed. Er werden allerlei grapjes gemaakt en iedereen was blij dat we na een aantal mindere wedstrijden ons goede en levendige spel weer terug hadden. Er werd één wissel toegepast; Djamilla kwam eruit, Sandra werd linksback (haar nieuwe vaste plek) en Inge ging links op het middenveld spelen. Richting en op het veld werden de laatste grapjes gemaakt en de tweede helft kon beginnen.

Direct was Woezik weer geconcentreerd en scherp. We gingen verder met waar we gebleven waren, goed voetballen. Er kwamen steeds meer kansen en het duurde niet lang voordat Woezik de wedstrijd helemaal kon beslissen. Na een mooie aanval met veel tikwerk werd de bal mooi klaargelegd voor Inge, die netjes binnenschoot: 0-3! Er werd even wat gas terug genomen, maar SDOUC kon niet echt in het spel komen. Het einde van de wedstrijd naderde en Woezik liet nog even zien waarom ze de terechte kampioenen zijn. Yvette ving de bal op het middenveld op, gaf een dieptepass op Mireille, die vervolgens perfect voorgaf op onze spits, en zo kon Bonita makkelijk binnen tikken, 0-4! Een paar minuten later kon SDOUC de bal weer uit het netje pakken. Inge gaf een slim balletje diep op Bonita die de 0-5 binnenschoot. Het allerlaatste competitiedoelpunt van dit seizoen kwam op naam van Yvette, die met een afstandsschot de keepster passeerde en zo de eindstand op 0-6 bracht!

En daarmee zit de competitie erop. Een geweldig seizoen is er gedraaid door de dames, waar we met z’n allen zeer trots op mogen zijn. Alle 22 wedstrijden zijn met winst afgesloten. 176 doelpunten zijn er gemaakt en maar 18 tegen, een geweldige prestatie dus. Vanaf dag 1 hebben we laten zien één team te zijn, en een heel hecht team. Als het even niet liep, wisten we toch altijd als team de wedstrijd naar ons toe te trekken en zo alles met winst af te sluiten. Maar ook buiten het veld zijn we een team. Bijvoorbeeld de derde helft met z’n allen. Het is meer dan alleen voetballen, de TIP of PIT stonden bij ons centraal. Team, Inzet en Plezier, en daar hield iedereen zich aan. We zijn de terechte kampioenen, en gaan op naar een nieuw seizoen, alleen dan een stapje hoger.

Op donderdag 17 mei spelen wij in IJsselmuiden de bekerfinale en hopen daar de dubbel van dit seizoen te pakken.

Woezik DA1 naar bekerfinale via Woezik DA2

Woezik DA1 – Woezik DA2     3 – 0     ( 2 – 0 )            (halve finale KNVB beker)          3 mei 2012

Donderdagavond, de onderlinge wedstrijd tussen dames 1 en 2 van SC Woezik. Het feit dat de KNVB ons de halve finale tegen elkaar liet spelen was natuurlijk alles behalve ideaal. Beide teams hebben hard gewerkt om de halve finale te bereiken en nu moest er onderling uitgevochten worden wie er in de finale mocht aantreden.

Celine was dinsdag in een oefenpotje tegen dames 2 uitgevallen met een serieuze enkelblessure, en omdat we nog meerdere blessures kennen werden we met speelsters van de meiden C aangevuld. Dames 2 werd aangevuld door speelsters van A.

Om 20.00 uur werd er afgetrapt en het was redelijk druk op de tribune. De supporters zagen een stuntje van dames 2 wel zitten en lieten dat duidelijk merken. Toch was het dames 1 dat het spelbeeld en tempo bepaalde. Helaas was dit spelbeeld niet goed; enorm veel balverlies en zelden een zuivere pass. Je kon wel spreken van een ouderwets potje bloemkolenvoetbal. De laatste 15 minuten van de eerste helft werd er beter gespeeld, maar wederom werden acties net te ver doorgedreven en kon er een verdediger tussen komen. Na de zoveelste corner was het dan toch raak, uitgerekend een C-speelster brak de wedstrijd open. Loes schoot de bal op aangeven van Yvette binnen. 3 minuten later wist Yvette ook het net te raken door de bal over de kleine keeper Melissa te schieten, die al vele ballen had tegengehouden.

In de tweede helft bleef het beeld hetzelfde: dames 2 de verdedigende ploeg en dames 1 dat het gaatje niet kon vinden. Vele overtredingen legden het spel vaak stil en er zat weinig tempo in de wedstrijd. Kiki wist nog te scoren, wederom was Melissa net te klein. Ook nu waren er weer veel kansen voor dames 1, maar het net werd niet meer gevonden. Na 90 minuten werd er afgeblazen en de ‘witte’ dames van SCW gaan richting IJsselmuiden om de beker te bemachtigen.

Zondag 6 mei is onze laatste voor de competitie tegen SDOUC. Zij hebben de 2e periode bemachtigd en zijn in goede doen. Voor ons belangrijk, omdat we ongeslagen kampioen willen zijn. Thuis hebben we met 6-2 gewonnen en een eerdere uitwedstrijd voor de beker werd met 2-5 gewonnen. We spelen om half 12 in Ulft.

Kampioenswedstrijd Millingen SC DA1-SC Woezik DA2

Zondag 29 april       Millingen SC DA1 – SC Woezik DA2

Vandaag een hele belangrijke en spannende dag voor ons allemaal !!!  De dag waarop we officieel kampioen kunnen worden…..

Zenuwachtig gaan we de bestuurskamer in om de wedstrijd te bespreken. Er wordt weinig tot bijna niets gegeten…. alleen maar heel veel gepraat !!!  Nerveus, nee hoor helemaal niet…

We zijn met een grote groep speelsters deze dag omdat ook de meiden die al langdurig geblesseerd zijn ook graag enkele minuten mee willen voetballen.

Dan is het moment daar; de bus is gearriveerd en we gaan met z’n allen, ook verschillende ouders en supporters naar Leuth !! Waar ze nog niet op onze komst berekend waren en de koffie nog aangezet moest worden toen wij met de bus van Paul Lam daar aankwamen, er was meteen reden tot paniek in Leuth !!

 

We beginnen de wedstrijd sterk en gaan meteen over tot het creëren van aanvallen. Helaas lukt het niet om de aanvallen goed af te maken.

In de 9e minuut is er weer een grote kans voor ons Inge schiet net voorlangs.

We zakken een beetje in, laten ons meeslepen in het spel van Millingen.

Er wordt weer een kans gecreëerd via Joyce Bos, Judith schiet net naast, oei !!

Dan worden de rollen in één keer omgedraaid en maakt Millingen een gevaarlijke aanval aan onze zijde, echter hebben wij een goede keeper (Melissa) in het doel en maken ze geen kans.

Er volgen van onze zijde nog verschillende goede aanvallen die alleen het doel niet weten te bereiken !!! Met het gevolg dat het voetbal steeds zenuwachtiger word waardoor de ballen niet goed meer aankomen en we elkaar niet goed weten te vinden…..

Dan eindelijk !! In de 24e minuut weet Inge te scoren en zorgt voor de openingstreffer 0 -1 !!!

Er volgen weer verschillende aanvallen, echter in de 40e minuut weet Judith in te koppen na een corner van Daimy   0 – 2 !!!

Ook zorgt Judith voor de 0 – 3  in de 47e minuut en dat is tevens ook de ruststand….

 

Rust

 

Er word besloten om nog niet te wisselen en vol goede moed gaan we weer beginnen.

We blijven het proberen echter lukt het weer niet om het doel te treffen: Sigrid schiet verschillende keren net zoals Loes….

In de 59e minuut vind er een wissel plaats Daimy gaat eruit en Milou komt er voor haar in.

Sigrid blijft stug door proberen en in de 64e minuut is het weer de keeper van Millingen die een hard schot van Sigrid toch weer tegen weet te houden !!

Loes schiet met een loei hard schot op het doel in de 68e minuut alleen de keeper blijkt over hele lange vingers te beschikken en weet hem net over te tikken….

Rowan neemt in de 71e minuut de plaats over van Ymke.

Pas in de 78e minuut lukt het uiteindelijk dan Judith om te scoren met een mooi afstandschot en zij zorgt voor de 0 – 4 !!!

Inge wisselt in de 79e minuut met Joyce en Mellanie wisselt gelijkertijd met Danae.

Brigit komt er voor Judith in, in de 81e minuut en gaat er gelijk voor, want zij is het die scoort in de 88e minuut en zorgt voor de  0  - 5  !!!!

Lieke en Lindsay mogen ook nog voor een paar minuten voetballen en zelfs Lieke probeert het nog maar eens een keer van afstand, alleen ze schiet net over !!!

 

Het eindsignaal klinkt en dan is het officieel:  WE ZIJN KAMPIOEN !!!! En nemen we met z’n allen de cadeaus en felicitaties in ontvangst……

 

We winnen de wedstrijd met 0-5, al met al niet een hele geweldige wedstrijd maar dat zullen we maar aan de zenuwen toeschrijven, maar het feest zal er niet minder om worden:

HET  IS  PARTY  TIME !!!!

 

 

We bedanken iedereen die ons aangemoedigd hebben en ervoor gezorgd hebben dat wij een onvergetelijke dag hebben gehad !!!

Woezik DA1 ruim langs FC Gelre DA2

Woezik DA1 – FC Gelre DA2               6 - 0     ( 4 – 0 )                                                29 april 2012

In deze competitie kenden we weinig tegenstand, wat erin resulteerde dat we weinig echt spannende wedstrijden hebben gespeeld. Echter, de uitwedstrijd bij FC Gelre zorgde ervoor dat er met de billen werd geknepen. Door een late treffer van Sandra wisten we ternauwernood de drie punten te pakken.

De zondag voor Koninginnedag stond de thuiswedstrijd tegen FC Gelre op het programma. Helaas speelden we deze wedstrijd om 12.15 uur, omdat er geen mogelijkheid was om dit op een ander tijdstip te spelen. Dit wilden wij graag, omdat Dames 2 vandaag haar kampioenswedstrijd speelde om 11 uur in Leuth. Dan maar via een spandoek de dames mentaal ondersteunen!

Zoals gezegd werd er om 12.15 uur afgetrapt en begonnen we scherp en geconcentreerd aan de wedstrijd. De tweede helft van de competitie zijn we minder productief met scoren. Natuurlijk is dat jammer, maar het zorgt er wel voor dat we een beetje geduldiger zijn geworden. Zolang de kansen maar gecreëerd worden, komen de doelpunten vanzelf (zeggen ze). Ook deze wedstrijd werden er goede aanvallen opgezet, maar de afronding ontbrak. De keepster van de Wehlse vrouwen stond uitstekend opgesteld, maar had na 16 minuten spelen geen antwoord op een afstandsschot van Mandy. De volgende 30 minuten was het weer zoeken naar een goal, het spel kwam van Woezik en Gelre kwam er nauwelijks aan te pas. Doordat we gehaast en onzorgvuldig speelden hadden we het compleet aan onszelf te danken dat we maar met 4-0 gingen rusten.

De tweede helft gaf voornamelijk hetzelfde beeld als de eerste helft: onrustig spel en vele acties die niet scherp genoeg werden afgerond. Toch wisten Kiki en Mireille het net nog te vinden en zo zetten zij de stand op 6-0. Wederom hebben we verdedigend weinig weggegeven, FC Gelre wist maar 1x echt door te breken. Na 90 minuten werd er afgefloten en kregen wij het bericht dat Dames 2 met maar liefst 0-5 had gewonnen! Ook zij zijn terecht kampioen geworden en promoveren sowieso naar de 4e klasse!

Na het uitlopen en een praatje werd er met ballonnen op het veld gewacht op de kersverse kampioenen. Beide kampioenschappen worden opgedragen aan Marieke Warringa, die dit helaas allemaal niet mee heeft mogen maken. De ballonnen werden opgelaten, het is dat een fles champagne niet vliegt, anders werd die rechtstreeks naar jou gestuurd Marieke!

A.s. donderdag spelen we een wedstrijd tussen de kampioenen van Dames 1 en de kampioenen van Dames 2. Geen grap, maar een serieuze en belangrijke wedstrijd. Te weten: de halve finale van de KNVB districtbeker! Wie de finale gaat spelen wordt om 20.00 uur uitgevochten.

  

 

    

Copyright 2010 ScWoezik | Sportclub Woezik Tel kantine: (024) 6415071 | Nieuws  mail je naar webmaster@scwoezik.nl | Webdesign Adlure design