Seizoen 2021-2022

Team nr.NaamShirtsKleedkamer Poule
1
2Blue ArmyBlauw3B
3FC CatenaccioGroenTribune 1B
4JO54-1Blauw5B
5’t KantineteamRood6B
6AWC 10Geel7B
7Lucky7Rood8B
8Nero 49ersZwart9B
9Woezik Old StarsBlauw10B
10Doom FCGroen-wit11B
11DEPA (Dit Team Presteert Altijd)Grijs/Zwart12B
12Friday UnitedWit2A
13German PelletsZwart14A
14Alverna Vrijdagavond 1Rood15A
15OVN 1Roze4A
16B.E.G.Z.Zwart13B

Stand 2021-2022

POULE ANaamGespeeldPuntenDPVDPTDS
1Alverna Vrijdagavond 115388129+52
2German Pellets15255640+16
3Friday United14196762+5
4OVN 114194162-21
5FC Catenaccio741232-20
6Doom FC 701648-32
POULE BNaamGespeeldPuntenDPVDPTDS
1Blue Army14348135+46
2Lucky714287643+33
3DEPA14225876-18
4’t Kantineteam13214036+4
5FC Catenaccio8184418+26
6JO54-114186071-11
7Nero 49ers14175062-12
8Woezik Oldstars14164754-7
9B.E.G.Z.16155488-34
10FC Doom8134127+14
11AWC 101272664-38

Speelschema 2021-2022

SpeelrondeDatum
13 september
210 september (1 week eerder ivm kermis op 17 sept.)
31 oktober
415 oktober
529 oktober
65 november
712 november
826 november (later tijdstip starten (wordt later bekend gemaakt)
910 dec Winterkampioen feest (indien mogelijk)
Winterstop
104 februari
1118 februari
124 maart
1318 maart
1425 maart
158 april
1615 april
176 mei
1820 mei
193 juni
2017 juni (eindfeest en prijsuitreiking)
DatumWedstrijdPouleVeld
03-09-2021German Pellets4 – 3Alverna Vrijdagavond 1A1
XXXXOVN 1XXXXDoom FCAXXXX
XXXXFriday UnitedXXXXFC CatenaccioAXXXX
DEPA4 – 4Nero 49ersB2
Woezik Oldstars1 – 2Lucky 7B2
Blue Army6 – 1’t KantineteamB3
JO54-19 – 1B.E.G.Z.B3
VrijAWC 10
10-09-2021German Pellets9 – 1FC CatenaccioA1
Alverna vrijdagavond 17 – 4Doom FCA1
OVN 17 – 6Friday UnitedA2
DEPA0 -18Lucky 7B2
vrijNero 49ersB
Woezik Oldstars6 – 1’t KantineteamB3
AWC 106 – 2B.E.G.Z.B3
Blue Army7 – 3JO54-1B6
01-10-2021German Pellets7 – 1Doom FCA1 a
Fc Catenaccio1 – 6Friday UnitedA1 b
XXXXAlverna Vrijdagavond 1XXXXOVN 1XXXX
vrijDEPAB
Lucky 73 – 5’t KantineteamB3 a
Nero 49ers3 – 5B.E.G.Z.B3 b
Woezik Oldstars1 – 4JO54-1B2 b
AWC 102 – 6Blue ArmyB2 a
15-10-2021German Pellets2 – 6Friday UnitedA1 a
Doom FC4 – 6OVN 1A1 b
FC Catenaccio2 – 7Alverna Vrijdagavond 1A2 a
DEPA4 – 2’t KantineteamB2 b
vrijB.E.G.Z.
Lucky 73 – 4JO54-1B3 a
Nero 49ers3 – 5Blue ArmyB3 b
Woezik Oldstars8 – 2AWC 10B6 a
29-10-2021German Pellets3 – 5OVN 1A1 a
Friday United5 – 6Alverna Vrijdagavond 1A1 b
Doom Fc2 – 3FC CatenaccioA2 a
DEPA13 – 2B.E.G.Z.B2 b
’t Kantineteam5 – 4JO54-1B3 a
vrijBlue Army
Lucky 75 – 0AWC 10B3 b
Nero 49ers6 – 2Woezik OldstarsB6 a
05-11-2021German Pellets2 – 3Alverna Vrijdagavond 1A
OVN 11 – 1Fc CatenaccioA
Friday United9 – 3Doom FcA
DEPA4 – 6JO54-1B
B.E.G.Z.2 – 7Blue ArmyB
’t Kantineteam2 – 4AWC 10B
Lucky 75 – 1Nero 49ersB
vrijWoezik Oldstars
12-11-2021German Pallets3 – 1Fc CatenaccioA3b
Alverna Vrijdagavond 112 – 1Doom FcA3a
OVN0 – 5Friday UnitedA
DEPA1 – 11Blue ArmyB2b
JO54-19 – 2AWC 10B2a
B.E.G.Z.1 – 4Woezik OldstarsB1b
’t Kantineteam0 – 2Nero 49ersB1a
VrijLucky 7
26-11-2021German Pellets4 – 1Doom FcA3b
Fc Catenaccio3 – 4Friday UnitedA3a
Alverna Vrijdagavond 15 – 0OVN 1A2b
DEPA0 – 5B.E.G.Z.B
Lucky 76 – 3AWC 10B2a
Nero 49ers5 – 5Woezik OldstarsB
baaldag beiden;t KantineteamXXXXJO54-1
vrijBlue Army
04-02-2022German Pellets1 – 3OVN 1A1a
Friday United5 – 5Alverna Vrijdagavond 1A1b
VrijFC Catenaccio
DEPA3 – 9Nero 49ersB6a
Woezik Oldstars5 – 6Lucky 7B2a
AWC 103 – 3Fc DoomB2b
Blue Army2 – 1’t KantineteamB3a
JO54-13 – 5B.E.G.Z.B3b
04-03-2022German PelletsFriday UnitedA6a
OVN0 – 4Alverna Vrijdagavond 1A3a
vrijAWC 10
DEPA3 – 2FC CatenaccioB3b
Blue Army3-7Woezik OldstarsB1a
Nero 49ers5-2JO54-1B1b
B.E.G.Z.0-5Lucky 7B2a
;t Kantineteam4-1FC DoomB2b
18-03-2022German Pellets6 – 2OVN 1A1a
Alverna Vrijdagavond 14 – 2Friday UnitedA1b
vrijJO54-1
DEPA7-3Blue ArmyB2a
FC Doom8-2Woezik OldstarsB6a
Lucky 78-7Nero 49 ersB2b
B.E.G.Z.3-5FC CatenaccioB3a
’t Kantineteam7-1AWC 10B3b
25-3-2022German Pellets1-1Alverna Vrijdagavond 1A2a
Friday United7-8OVN 1A2b
VrijLucky 7
DEPA5-3B.E.G.Z.B1a
posp.’t KantineteamxJO54-1
FC Doom0-3Blue ArmyB3a
Nero 49ers2-11FC CatenaccioB1b
Woezik OldstarsAWC 10B3b
8-4-2022German Pellets1-3Friday UnitedA3a
OVN 10-5Alverna Vrijdagavond 1A
Vrij’t Kantineteam
DEPA6-2JO54-1B2a
B.E.G.Z.3-16Blue ArmyB2b
FC Doom2-6FC CatenaccioB1a
Lucky 77-1AWC 10B3b
Nero 49ers2-1Woezik OldstarsB1b
15-4-2022German PelletsxxxOVN 1
Friday UnitedxxxAlverna Vrijdagavond 1
VrijWoezik Oldstars
DEPA1-6Blue ArmyB2a
FC DoomxxxLucky 7
B.E.G.Z.11-3JO54-1B2b
Nero 49ersxxxKantineteam
AWC 102-3FC CatenaccioB3a
6-5-2022German Pellets2-5Alverna Vrijdagavond 1A3a
OVN 18-4Friday UnitedA3b
vrijDEPA
Blue Army5-3FC CatenaccioB2a
JO54-17-2AWC 10B2b
B.E.G.Z.3-4Woezik OldstarsB1a
t Kantineteam6-0Nero 49ersB1b
FC Doom8-4Lucky 7B6a
20-5-2022German Pellets9-5Friday UnitedA2a
Alverna Vrijdagavond 19-1OVN 1A3b
vrijBlue Army
DEPA7-3Lucky 7B2b
Nero 49ers1-5FC DoomB1a
Woezik Oldstars0-2t KantineteamB1b
AWC 101-5B.E.G.ZB3a
FC Catenaccio5 – 0JO54-1B
3-6-2022
STARTTIJD 20:15 VOOR ALLE WEDSTRIJDEN
German Pellets2-0OVN 1A1a
Alverna Vrijdagavond 1XFriday UnitedA
vrijNero 49ers
DEPAXAWC 10B
FC Catenaccio9-1Woezik OldstarsB2b
Blue Army1-1Lucky 7B3a
JO54-14-14FC DoomB2a
B.E.G.Z.3-4t KantineteamB1b
17-6-2022 VANAF 19:15 SPRINGKUSSEN VOOR DE KIDS! OM 20:00 DE LAATSTE SPEELRONDE. DAARNA FEESTAVOND MET DJ EN LOTERIJ VOOR HET GOEDE DOEL! German PelletsAlverna Vrijdagavond 1A2a
Friday UnitedOVN 1A1a
vrijFC Doom
DEPAWoezik OldstarsB1b
AWC 10Nero 49ersB4a
FC CatenaccioLucky 7B4b
Blue Armyt KantineteamB3a
JO54-1B.E.G.Z.B3b
Nieuwe teams voor volgend jaar!Keukenstudio WijchenTMSS (The Magnificent Super Seven)2b