Seizoen 2019-2020

Team nr. Team-naam Shirts Poule Kleedkamer
1 WEC Wit A  2
2 Blue Army Blauw A 3
3 FC Catenaccio Groen A 4
4 JO54-1 Blauw B 5
5 ‘t Kantineteam Rood A 6
6 Borussia Sechs Geel B 7
7 Lucky7 Rood B 8
8 Nero 49ers Zwart B 9
9 Woezik Old Stars Blauw B 10
10 Doom FC Groen/wit A 11
11 Friday United Wit A 12
12 DEPA (Dit Elftal Presteert Altijd) Grijs/zwart B 13
13 German-pellets.nl Zwart A 14
14 Alverna vrijdagavond 1 Rood A 15

Stand Poule A

Team-naam Gespeeld Punten DPV DPT DS
1 Alverna vrijdagavond 1 7 18 49 19 30
2 German Pallets 7 16 49 23 26
3 Blue Army 7 11 20 18 2
4 Doom FC 7 10 27 36 -9
5 ‘t Kantineteam 8 9 21 25 -4
6 Friday united 7 9 25 32 -7
7 FC Catenaccio 8 7 17 29 -12
8 WEC 8 6 23 47 -24

Stand Poule B

Team-naam Gespeeld Punten DPV DPT DS
1 JO54-1 8 18 65 22 43
2 Woezik Old stars 8 14 28 26 2
3 DEPA 8 13 34 28 6
4 Lucky7 6 7 20 29 -9
5 Nero 49ers 8 7 15 38 -23
6 Borussia Sechs 7 4 15 37 -22

Speelschema 2018-2019

Datum …………………. …………………. Poule   Uitslag   Veld
6 september ‘t kantineteam Blue Army A 2 2 1a
FC Catenaccio Alverna vrijdagavond 1 A 2 6 4
Doom FC Friday United A 4 6 2a
German-pellets.nl WEC A 9 5 2b
JO54-1 Borussia Sechs B 15 2 3a
Lucky 7 Nero 49ers B 3 1 3b
Woezik Old Stars DEPA B 3 3 1b
20 september WEC A Vrij!
‘t Kantineteam A Vrij!
FC Catenaccio Friday United A 2 3 1a
Doom FC Alverna vrijdagavond 1 A 0 10 1b
German-pellets.nl Blue Army A 3 3 2a
JO54-1 Nero 49ers B 9 1 2b
Lucky 7 DEPA B 4 6 3a
Woezik Old Stars Borussia Sechs B 3 3 3b
4 oktober Doom FC A Vrij!
Blue Army A Vrij!
WEC Friday United A 5 3 1a
FC Catenaccio ‘t Kantineteam A 1 6 1b
German-pellets.nl Alverna vrijdagavond 1 A 7 5 2a
JO54-1 Lucky 7 B 12 3 2b
Woezik Old Stars Nero 49ers B 3 0 3a
DEPA Borussia Sechs B 4 3 3b
11 oktober WEC Alverna vrijdagavond 1 A 1 9 1a
FC Catenaccio Blue Army A 1 0 1b
Doom FC ‘t Kantineteam A 3 3 2a
German-pellets.nl A Vrij!
Friday United A Vrij!
JO54-1 DEPA B 7 2 2b
Lucky 7 Borussia Sechs B 1 4 3a
Woezik Old Stars Nero 49ers B 3 0 3b
01 november ‘t Kantineteam FC Catenaccio A 1 1 1a
Doom FC German-pellets.nl A 3 10 1b
Blue Army WEC A 4 1 2a
Friday United Alverna vrijdagavond 1 A 5 11 2b
JO54-1 Woezik Old Stars B 5 6 3a
DEPA Nero 49ers B 12 1 3b
Lucky 7 B Vrij!
Borussia Sechs B Vrij!
15 november WEC German-pellets.nl A 1 12 2a
Doom FC FC Catenaccio A 7 3 2b
Blue Army Alverna vrijdagavond 1 A 2 4 1a
Friday United ‘t Kantineteam A 5 1 1b
Lucky 7 Woezik Old Stars B X X afgl.
Borussia Sechs Nero 49ers B 0 1 3b
DEPA B Vrij!
JO54-1 B Vrij!
29 november WEC Doom FC A 3 4 2a
Blue Army Friday United A 5 2 2b
German-pellets.nl ‘t Kantineteam A 6 2 1a
Alverna vrijdagavond 1 A Vrij!
FC Catenaccio A Vrij!
JO54-1 Borussia Sechs B 9 1 1b
Lucky 7 Nero 49ers B 4 4 3a
Woezik Old Stars DEPA B 3 1 3b
13 december (Winterkampioen) WEC ‘t Kantineteam A 5 2 1a
Alverna vrijdagavond 1 German pallets A 4 2 2a
Doom FC Friday United A ? ? 1b
Borussia Sechs Blue Army Afgl.
JO54-1 FC Catenaccio B 1 4 2b
Lucky 7 DEPA B 5 2 3a
Woezik Old Stars Nero 49ers B 3 4 3b
Winterstop
7 februari
6 maart
20 maart
3 april
17 april
24 april
15 mei
29 mei
12 juni (eindfeest)
DatumWedstrijdPouleUitslagVeld
7 febWEC‘t KantineteamA5-21a
FC CatenaccioFriday UnitedA4-11b
Doom FCBlue ArmyA6-12a
German PalletsAlverna vrijdagavond 1AAfgl.2b
JO54-1Woezik OldstarsB7-33a
Lucky7Nero49ersBvrij
DEPABorussia SechsB4-23b
6 maartWECDoom FCA1a
Alverna vrijdagavond 1FC CatenaccioA2a
Blue ArmyJO54-1A/B1b
German Pallets‘t KantineteamA2b
Lucky7DEPAB3b
Woezik OldstarsNero49ersB3a
Borussia SechsBVrij
Friday UnitedAVrij
20 maartFC CatenaccioFriday UnitedA1a
Doom FCAlverna vrijdagavond 1A1b
German PalletsBlue ArmyA2a
JO54-1Lucky7B3a
Woezik OldstarsBorussia SechsB2b
DEPANero49ersB3b
WECAvrij
‘t KantineteamAvrij
3 aprilWECFriday UnitedA2a
FC Catenaccio‘t KantineteamA2b
German PalletsAlverna Vrijdagavond 1A1a
JO54-1DEPAB1b
Lucky7Borussia SechsB3a
Woezik OldstarsNero49ersB3b
Doom FCAVrij
Blue armyAVrij
17 april‘t KantineteamBlue ArmyA3a
FC CatenaccioGerman PalletsA3b
Doom FCFriday UnitedA2a
Alverna Vrijdagavond 1WECA2b
Lucky7Woezik OldstarsB1b
Borussia SechsNero49ersB1a
DEPABVrij
JO54-1BVrij
24 april‘t KantineteamFC CatenaccioA3a
Doom FCGerman PalletsA3b
Blue armyWECA2a
JO54-1Friday UnitedA/B2b
Lucky7Borussia SechsB1a
DEPANero49ersB1b
Woezik OldstarsBVrij
Alverna Vrijdagavond 1AVrij
15 meiWECGerman PalletsA1a
Doom FCFC CatenaccioA4a
Blue armyAlverna Vrijdagavond 1A1b
Friday United‘t KantineteamA2a
JO54-1Borussia SechsB2b
Lucky7Nero49ersB3a
Woezik OldstarsDEPAB3b
29 mei‘t KantineteamAlverna Vrijdagavond 1A1a
FC CatenaccioBlue armyAOptie baaldag!4a
Doom FCWECA1b
German PalletsFriday UnitedA3b
JO54-1Nero49ersB3a
Lucky7DEPAB2b
Woezik OldstarsBorussia SechsB2a
12 juni (eind feest en prijs uitreiking!)WEC‘t KantineteamA1a
Alverna Vrijdagavond 1German PalletsA2a
FC CatenaccioBlue armyA4a
Doom FCFriday UnitedA3a
JO54-1Lucky7B3b
Woezik OldstarsDEPAB1b
Nero49ersBorussia SechsB2b
Gast-teamGast-team4b